Jezdecká škola - Farma Hrádek,

Praha východ, Mratín, Reimerova 164
Moky

Moky

Coala

Coala

Nelinka

Nelinka

12.12.2009 Praha Císařský ostrov, poslední ofi závody roku 2009

Na letošní poslední halové závody jsme vyrazili na Císařský ostrov v plné sestavě.

Persea s Veronikou Staňkovou, Grand a Zeolit s Klárkou Svobodovou, Finneček s Pavlínkou Haškovou, Kristýnka Růzhová s Asterixem a Adélka Fatrdlová s Corinem.  

Zima byla urputná, v první soutěži Z na limit čas se nejlépe vedlo Pavlínce Haškové s Finnem, obsadili krásné 8. místo, Klárka poprvé v sedle Zeolita soutěž nedokončila, koníka ještě neznala, neměla s ním jediný skokový trénik a Zelda byl vyloučen na posledním skoku pro neposlušnost. Kristýnka Růzhová s Asterixem nedotočili přesposlední obrat a tak měli jedno vbočení a 2 tr za čas a Adélka poprvé sedlala na závodech Corina, Corinek v první soutěži nechtěl příliš dopředu,a veliká škoda že vyhl poslední překážku, kterou byl žolík s bazénkem, Adélka ho však najela znovu a Corin bezpečně skočil, velká škoda více zde...

25.12.2009 20:38:48
farmahradek
Copyright Farma Hrádek, 1petrhradek@seznam.cz, 731112331, 731112287, 731112285
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one