Jezdecká škola - Farma Hrádek,

Praha východ, Mratín, Reimerova 164
Moky

Moky

Coala

Coala

Nelinka

Nelinka

26.9.2009 Čakovičky

Celá ekipa z Mratína vyrazila směr Čakovičky po kopytě.
První soutěže stupně Z na limit čas se účastnila Nikola Hušková s Garconem, kde předvedli velmi pěknou a klidnou jízdu bohužel limitovaný čas netrefili, Kristýnka Růzhova s Asterixem D projeli dráhu parkuru také čistě ovšem rychleji.
Barbora Martančíková s Lauretkou, která poslední dobou zlobí, byly vyločeny pro dvojí neposlušnost. Veronika Staňková sedlala v této soutěži Granda 17 a bohužel vyrobilï jednu chybku a dostali i jeden trestný za čas, takže barvy Farmy Hrádek hájila již jen Pavla Hašková s Finnem Arnoldem, která na pár setin trefila limitovaný čas a čistou jízdou si zajistila vedené, které udržela až do konce soutěže, kterou vyhrála, nejen jí ale i ostatním Gratulujeme.

V soutěži druhé, volbě překážek si dobře vedla Nikolka Hušková s Garconemi když 2x chybovali nasbírali celkem slušný počet bodů, a Kristýnka Růzhová s Asterixem D zazamatkovali a netrefili se na skok, který již Astrerix po druhém špatném nájezdu nevzal a bohužel byli vyloučeni.

V soutěži ZL s rozeskakováním se nejlépe vedlo Miloslvu Vítkovi v sedle Šifry 1, který ukořistil 2. místo a porazil si Šifru svým druhým koněm o pár setin sekundy.
Pavla hašková s Finem Arnolden šli opět čistý parkur, z rozeskakování byli však staženi, jelikož Pavlínka dlouho neskákala a 120 cm by bylo asi už nad její momentální síly, každopádně skvělý výkon v obou soutěžech!!
V ZL startovala ještě Veronika Staňková s Grandem 17, bohužel si neodpustili opět dvě lehké chybky, Grandík je mladý velký kůň a občas neví kde má nožky:-)

V soutěži L** startoval již jen Miloslav Vítek se Šifrou a opět si čistým výkonem v základním kole a s chybkou v rozeskakování dojel pro 2. místo.
Gratulujeme

25.10.2009 11:57:05
farmahradek
Copyright Farma Hrádek, 1petrhradek@seznam.cz, 731112331, 731112287, 731112285
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one