Jezdecká škola - Farma Hrádek,

Praha východ, Mratín, Reimerova 164
Moky

Moky

Coala

Coala

Nelinka

Nelinka

Do Čakoviček se nakonec vypravila opět celá ekipa z Mratínských stájí, svou premiéru si zde odbyl i Martin Pastyřík s Golden boyem který dokončil první soutěž stupně Z na limit čas pro jezdce startující 1. a 2. rokem na 5. místě, v druhé soutěži otevřené Z na limit čas bohužel soutěž nedokočili. Simona Lencová se Šifrou startovaly ve stejné soutěži jako Martin, bohužel pro pád nedokončily ovšem ve druhé soutěži Z na limitovaný čas se jim podařilo limitovaný čas trefit na 0,08 vteřiny a  tuto soutěž vyhrály!! Gratulujeme

Lenka Zástěrová s Lancelotem 2x chybovali v soutěž Z na limit čas, Adélka Fatrdlová s Corinem apsolovala soutěž Z na limit čas čistě ovšem v rychlejším tempu v soutěži volbě překážek do 110 cm si to plně vynahradili a naplněného startovního pole obsadili krásné 6. místo !Gratulujeme !!

Kristýna Růzhová s Asterixem D dokončili Z na limit čas se 7tr. body a soutěž volbu dráhy na 33. místě.

Kolbiště i úroveň závodů v Čakovičkách stoupá a to je velmi dobře jelikož toto kolbiště mají naše koně nejblíže, celá ekipa strávila krásný slunný den a nasbírala spoustu dalších zkušeností a úspěchů.

Foto zde ...

 
17.06.2010 14:06:47
farmahradek
Letní dětské tábory - tématika - koně
Letní dětské tábory - tématika - koně
Letní dětský tábor a příměstský tábor s minizoo.

VÍCE INFORMACÍ A REGISTRACE NA: http://taborminizoo.cz/
Copyright Farma Hrádek, 1petrhradek@seznam.cz, 731112331, 731112287, 731112285
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one